• Dünya
  • 07.12.2017
  • Son Güncelleme: 07.12.2017 - 00:14

Halayı gelse fark etmez

, terör örgütü YPG’ye önce silah yağdırdı. Şimdi de farklı bir oyunda başrolü kaptı. Menbiç’teki terörist halayının başında ABD’li bir kadın asker vardı! Almanya’da ise Noel Baba kılığına giren hainler propagandası yaptı...

Halayı gelse fark etmez
Türkiye, hem içerideki hem de dışarıdaki hainlere karşı mücadele başlattı. Ancak hep yalnız kaldı. Başta ABD olmak üzere Batı, Türk düşmanı terör örgütlerinin yanında yer aldı. Amerika, PKK'nın Suriye'deki kolu olan YPG'ye binlerce kez silah yağdırdı. Türkiye tepki gösterince geri adım attı. Verilen silahların geri alınacağı vurgulandı. Ancak ABD bu açıklamasına uymadı. Suriye'nin kuzeyinde bulunan Menbiç kenti önce DEAŞ'tan arındırıldı. Ancak ABD bir terör örgütünden aldığı kenti başka bir terör örgütüne bıraktı.


Noel Baba'lar, YPG'nin Noel Bombası oldu.

PAÇAVRALARINI TAŞIDILAR
'tan sonra YPG'nin girdiği Menbiç'te kadın militanların sözde mezuniyet töreni yapıldı. Halayın başında ise 'li bir kadın asker vardı. ABD'li kadın askerin başını çektiği halayın fotoğrafları, sözde askeri meclisin sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Bu kare büyük tepki toplarken Almanya'da da farklı bir hainlik vardı. PKK/YPG'li teröristler, yeni yıl etkinlikleri kapsamında sahneye çıktı. Noel Baba kostümü giyinip sokaklara daldı. Hainlerin propagandasını yapmaya başladı. Terör örgütü yandaşları, hainlerin broşürlerini dağıttı. Paçavralarının bulunduğu çantaları taşıdı. Böylece ABD ve Almanya'nın kan lobisine verdiği destek bir kez daha kanıtlandı.



MCGURK'A SUÇ DUYURUSU
ABD'nin DEAŞ ile Mücadele Özel Temsilcisi Brett McGurk, terör örgütü -YPG'li teröristlere her türlü desteği verdi. Hatta Kobani'deki terör kampını ziyareti nedeniyle teröristler tarafından plaketle ödüllendirildi. FETÖ ile Sivil Mücadele Platformu Toplumsal Adalet ve Yardımlaşma Derneği (TA Y-DER ), terör örgütüne silah sevkiyatı ve anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs iddiasıyla AB D vatandaşı Brett McGurk hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Başvuruda, Brett McGurk hakkında yakalama kararı çıkarılması istendi...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT