;

Stoltenberg, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefonla özür diledi

Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak, NATO tatbikatındaki "Atatürk ve Erdoğan düşmanlığı" skandalıyla ilgili olarak özür diledi.

Stoltenberg, Erdoğandan telefonla özür diledi

Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak, Norveç'teki skandal olaya dair özür diledi.
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Stoltenberg'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bizzat özür dilediği telefon görüşmesi bu akşam gerçekleşti. Stoltenberg, komuta kademesi tarafından gerekli soruşturmanın başlatılmış olduğuna ve hadiseye sebebiyet veren sözleşmeli Norveçli teknisyenin işine derhal son verildiğine dikkati çekti. Stoltenberg, Türkiye'nin NATO için önemli bir müttefik olduğunu vurguladı. Benzer bir hadisenin tekrarlanmaması için gerekli tüm tedbirlerin alınacağına değinen Stoltenberg, yaşanan skandalın NATO ve Türkiye arasındaki ilişkileri olumsuz etkilememesini ümit ettiğini de belirtti.

Etiketler:
  • 18 Kasım 2017, Cumartesi 21:21

kalan karakter 1000

enver enver

öncelikli olarak nato yönetimi ve organizasyon yetkilileri istifa etmeli. sonrası ise nato sorgulanmalıdır. yüzümüze gülerek arkadan koyma taktikleri devam edecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.11.2017 09:27
ATABEY ATABEY

inanın ABD atom bombası atsa bile üstümüze, 80 milyondan kalan sağlar bütün ABD hedeflerini Ak denizde, Karadeniz de, Ege de, İzmir'deki ve Samsun'da ki İncirlik'de ki bütün ABD üslerini yok edecektir. Suriye'nin kuzeyi ve Irak'ın kuzeyi de dahil buna.Ortadoğu ve Doğu Avrupa'da ABD üssü diye birşey kalmaz.keza havada, keza denizde.Bu millet küçük bir örneğini 15 temuz'da F-16 taş atarak gösterdi,tanka paçavra tıkayarak motorunu iptal etti. başka söze gerek yok.Bu ülkenin liderine saldırı olsun, sınırlarımıza, bütünlüğümüze saldırı olsun, yapılacak bütün savunma ve karşı saldırı ile cevap; bu millletin bütün neferleriyle, kanlarında akan kahramanlık ve Şehadetleri ile karşılık bulur..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.11.2017 04:39
birsu birsu

Bilerek, isteyerek, taammüden liderlerimizi hedef yap, nasıl olsa meczup cezalandırılıp siz de özür dileyince olay kapanır zannet... terörist yuvası, gladyo merkezi nato!.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.11.2017 02:54
vtnds vtnds

bu isler artikin ozur dileyerek cozulemez bunlara mislisini odetelim,.!!!oyun nasil oynanir gosterilim soysuzlara,.!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.11.2017 01:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.