Bugünkü
Takvim

4 saatlik hamilelik!

ABONE OL
4 saatlik hamilelik!
İngiltere'de 19 yaşındaki Connie Whitton, Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla ünlendi. "Selfie kraliçesi" genç kız, uyguladığı diyetle 6 kilo verdi. Ardından diyet ve spora rağmen kilo almaya başlayınca doktora gitti. Hastanede 9 aylık hamile olduğunu öğrenen genç kız, gerçeği öğrendikten 4 saat sonra da bebeğini dünyaya getirdi. Connie, "Saat 09:00'da hamile olduğumu öğrendim ve saat 13:00'te bebeğimi kollarımda gördüm. Bu 4 saat benim için dokuz ayın tamamıydı diyebilirim. Hamile olduğum hakkında en ufak bir fikrim yoktu" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.