Bugünkü
Takvim

Denizaltıda skandal!

İngiliz donanması çalkalanıyor... Denizaltı HMS Vigilant’ta görevli kadın asteğmenin, geminin kaptanıyla ilişkiye girdiği ortaya çıktı

Denizaltıda skandal!
Ülkede büyük yankı uyandıran olay, nükleer silaha sahip HMS Vigilant isimli denizaltıda 2 farklı skandalın yaşanmasıyla ortaya çıktı. İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre; geminin kaptanı Stuart Armstrong, 20'li yaşlardaki kadın asteğmen ile cinsel ilişki yaşadı. Asteğmenin isminin Rebecca Edwards olduğu ortaya çıktı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, ülkede askeri yasalara göre aynı gemideki personelin aşk yaşaması kesinlikle yasak. Soruşturma kapsamında kaptan Armstrong'un görevinden uzaklaştırıldığı belirtilirken, olayın daha da büyük ölçekli olduğu öğrenildi. Yapılan araştırmaya göre ikinci kaptan olarak görev yapan Michael Seal'ın da başka bir kadınla ilişki yaşadığı için görevden uzaklaştırıldığı kaydedildi. Skandal sonrasında The Sun'a konuşan bir kaynak, "Edwards'ın uygunsuz bir ilişki içerisinde olduğunu tahmin ediyoruz. HMS Vigilant'ta çok ciddi bir sorun var ve yetkililer bunun kökenine inmek için çabalıyor. Şu an Armstrong'la birlikte Edwards'ın ve Seal'ın da görevden alındığını biliyoruz" açıklaması yaptı.

Rebecca Edwards

kalan karakter 1000

deli balta deli balta

sevsinler İngilizleri eşcinsel evliliğinin olduğu bu garip ülke neyin teranesini yapıyor anlayamıyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.10.2017 10:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.