;

Gölge Trump

Donald Trump ABD Başkanı olduğundan beri gündemden hiç düşmeyen kızı Ivanka’nın gizli ajandası ortaya çıktı. ABD Basını Ivanka’nın son bir ay içinde 7 önemli isimle görüşerek birçok siyasi konuyu çözdüğünü yazdı

Gölge Trump
Donald Trump, ABD Başkanı olduğu günden beri Beyaz Saray ile ilgili çıkan haberler gündeme damga vurdu. Kimi zaman Ivanka'nın; aynı zamanda danışmanı olduğu babasının kırıp döktüğü işleri temizlediği yazılırken; Donald Trump'ın 'yalancı' olarak nitelediği basın ise sürekli olarak onun aslında önemli bir iş yapmadığının altını çizdi. Son olarak Vanity Fair dergisi, 'ın gizli ajandasını masaya yatırdı. Ivanka'nın son dönemde yaptığı önemli görüşmeleri ortaya çıkaran dergi; göçmenler ve Müslümanlar'a bakış açısı, cinsiyetçi tavrı, küresel ısınma ve çevre sorunlarını görmezden gelişi gibi konularda eleştirilen Donald Trump'ın bu konudaki imajının Ivanka tarafından nasıl düzeltildiğini yazdı.

HİÇ DURMADAN ÇALIŞIYOR
Dergiye göre Ivanka, ilk olarak geçen ay Trump Tower'daki ofisinde Al Gore ve Leonardo DiCaprio ile buluştu. İkili ile küresel ısınma ve iklim değişiklikleri hakkında bilgi alan Ivanka, hızlıca bu konular hakkında bir rapor hazırladı. Ivanka daha sonra geleceğin teknolojileri ve bunların kullanım alanları ile politika belirlemek üzere Sheryl Sandberg ve Elon Musk ile buluştu. Ivanka'nın sonraki misafiri toplum ve aile düzenini sağlamak üzere bilgi almak için Cecile Richards oldu. Bu arada FED Başkanı Janet Yellen ile gizlice bir araya gelerek kahvaltı yapan Ivanka, para politikaları ile gündemi de belirledi. Ivanka son olarak Ürdün Kraliçesi Rania Al Abdullah ile de buluşarak kadınların küresel sorunları üzerine önemli bir görüşme yaptı.
Etiketler:
  • 17 Eylül 2017, Pazar

kalan karakter 1000

birsu birsu

magazinin adı kadın.... abd işlerini bir sarışın salak ayarlıyo öle mi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet306
hayır280
cevapla 17.09.2017 14:18
clldn clldn

ne alakası var arkasındaki Jared Kushne adlı yahudi damadı hallediyor..kızı değil

Aynı Görüşte misiniz?
evet432
hayır294
cevapla 17.09.2017 07:11
Misafir Misafir

Bravo Ivanka Trump birde su ortadogu islerine el atip da su teröristlere artik dur dedirtsen cok iyi olur....... BABAYIN ADIYLA YAPAMIYACAGIN IS YOKTUR

Aynı Görüşte misiniz?
evet469
hayır30
cevapla 17.09.2017 03:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.