;

li generalden skandal sözler

li general ve eski Genelkurmay Başkan Yardımcısı Golan, terör örgütü 'nın, Irak, Suriye, Türkiye ve İran'ı kapsayan 'Büyük 'ı desteklediğini ve terör örgütü olmadığını iddia ederek bir skandala imza attı.

İsrailli generalden skandal sözler

'in eski Genelkurmay Başkan Yardımcısı ve halen faal komutanlarından olan Yair Golan, dün Washington'daki bir düşünce kuruluşunun panelinde konuşma yaptı. Golan konuşmasında için, "Benim kişisel bakış açıma göre, PKK bir terör örgütü değil. Belki (bu sözler) manşetlere çıkacak ama; ben böyle görüyorum," dedi.

TÜRKİYE TOPRAKLARINDA "BÜYÜK KÜRDİSTAN"
"İran, Irak, Suriye ve Türkiye Kürtlerini –eğer ki bir araya getirirseniz- nasıl bir araya getireceğinizi ve sınırları ben tam olarak belirleyemem," diyen Golan "Fakat İran'a ve bölgede yaygın olan istikrarsızlığa bakarsanız, bağımsız ve birleşik Kürt oluşumunun, bu bataklık için çok da kötü bir fikir olmadığını görürsünüz" ifadelerini kullandı. Golan, 'Büyük 'ı kurmanın bölgede istikrara katkı sağlayacağını savundu.

  • 12 Eylül 2017, Salı 21:27

kalan karakter 1000

yasar yasar

dunyanın basına bela en buyuk terörıst sızsınız ıtın köpegın duası ıle bu ısler olsa ıdı gökten kemık yagardı sızın en buyuk korkunuz turkıyenın fazla buyuyup haın emellerınıze engel olması .

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.09.2017 15:37
öz.t. öz.t.

israili simartan abd o kadar simartti ki elinde 50 -100 adet atom basligi oldugu biliniyor bu parazitlerin kuzey koreyle ne farklari var bunlar araplari birakti tarihte kendilerine en cok yardimi yapan turk milletiyle ugrasmaya basladilar yanlis yapiyorlar her halti isliyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.09.2017 14:33
misafir misafir

hayal gücü yüksek bir adam gerçekleri değil hayalindeki olması gerekenleri söylemiş bence kürtlerin sonunun ne olacağını düşüneceğine israil'in sonunun ne olacağını hesaplasın israil'in riski daha yüksek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 13.09.2017 11:43
SADİ SADİ

İSRAİLLİ GENERAL PKK TERÖR ÖRĞÜTÜ DEĞİL DEMİŞ TERÖRİST TERÖRİSTE NE DER SANKİ kürdistan kurulursa rahat edeceğini zannediyor zavalli israil yok olacak farkında değiller.

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır0
cevapla 13.09.2017 10:55
ihsan ihsan

bu ısraille anlaşmamı yapılır işte niyetleri açık ancak savaşılır armegedon yakın

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır0
cevapla 13.09.2017 09:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.