;

Sofia’ya soğuk duş!

Ünlü oyuncu ile eski nişanlısı Nick Loeb, ‘embriyolarını dondurdu.’ Çift ayrılınca doğmamış çocukları ortada kaldı. Loeb, güzel yıldıza velayet davası açtı...

Sofia’ya soğuk duş!
Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen 45 yaşındaki oyuncu 2015 yılında Joe Manganiello ile evlendi. Her şey yolunda giderken 4 yıl önce ayrıldığı nişanlısı Nick Loeb mutluluğunun üzerine kara bir bulut gibi çöktü. İkili 'dondurulmuş embriyolar' yüzünden davalık oldu. Sofia Vergara ve Nick Loeb nişanlı oldukları 2013'te çocuk sahibi olabilmek umuduyla tıp merkezine başvurmuştu. Güzel oyuncunun yumurtaları ve Loeb'in spermleriyle 2 adet embriyo oluşturulup donduruldu. Ancak bu başvurunun üzerinden 6 ay sonra çift birlikteliklerini sonlandırma kararı aldı. Loeb, baba olma isteğiyle 'Emma' ve 'Isabella' ismini verdiği dondurulmuş embriyonları Vergara'nın rızası olmadan dünyaya getirmek için Louisiana'da eyalet mahkemesine başvurdu. Embriyonların anne ve babadan bağımsız hakkı olduğunu kanun sayan Louisiana'daki mahkemeyi tercih eden Loeb, annesinin çocuklarını terk ettiği şikâyetiyle açtığı davada, embriyoların velayetini de istedi. Ancak Vergara bu talebi reddetti. Dava devam ederken Hollywood Reporter Dergisi'ne röportaj veren Loeb, "Baba olmak benim hayattaki tek arzum" dese de önceki gün sonuçlanan mahkeme, Vergara'yı haklı buldu.
Etiketler:
  • 04 Eylül 2017, Pazartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.