;

Beyaz Saray kaynıyor

ABD Başkanı 'ın görevden aldığı, eski iletişim direktörü Anthony , "Beyaz Saray'daki bazı unsurlar Trump’ı 'göndermeye' çalışıyor" dedi.

Beyaz Saray kaynıyor

ABD Başkanı 'ın eski İletişim Direktörü Anthony , Beyaz Saray'da bazı çalışanların, Trump'ı başkanlık koltuğundan etmek için çalıştığını söyledi.

ABD'nin ABC kanalına açıklamalarda bulunan Scaramucci, Başkan Trump'ın etrafında çok az "sadık" çalışanın olduğunu iddia etti.

Beyaz Saray'da İletişim Direktörlüğü görevine getirildikten sadece 10 gün sonra görevinden alınan Scaramucci, "Washington'da, özellikle de Beyaz Saray'da Başkanla aynı ajandayı takip etmeyen ve farklı çıkarlar peşinde olan çalışanlar var." dedi.

Başkan Trump'a karşı çalışan kişilerin isimlerini paylaşmak istemeyen Scaramucci, "Washington'da Başkan, yerleşik siyasi yapının bir temsilcisi değil ve bazıları onu oradan çıkarma kararı aldı." ifadesini kullandı.

Etiketler: ,
  • 13 Ağustos 2017, Pazar 19:32

kalan karakter 1000

Ramba Samba Ramba Samba

insanımsılardan

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 13.08.2017 22:08
gül pembe gül pembe

Amerikanın göreceği son başkan inşallah sonları gelecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 13.08.2017 19:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.