;

'den 'ye misilleme

Rusya Devlet Başkanı , Rusya’daki 755 'li diplomatın ülkeden ayrılacağını duyurdu.

Putinden ABDye misilleme
Rusya Devlet Başkanı Vladimir , Washington yönetiminin Rusya'ya karşı yaptırım kararının ardından Rusya'daki 755 Amerikalı diplomatla ilişkilerin kesileceğini bildirdi. Putin "Binin üzerinde diplomat ve teknik görevli Rusya'da çalıştı ve hala çalışıyor, bunların 755'i ise faaliyetlerine son vermeleri gerekecek. Bu oldukça fazla" dedi.

"HİÇBİR ŞEYİ YANITSIZ BIRAKMAYACAĞIZ"
Putin açıklamasında, "(Rusya- ilişkilerinde) Durumun değişeceğine yönelik umudumuz vardı. Uzun bir süre bazı şeylerin iyiye gitmesini bekledik. Ancak görünen o ki, yakın gelecekte herhangi bir değişiklik olmayacak. Hiçbir şeyi yanıtsız bırakmayacağımızı göstermenin zamanının geldiğine karar verdim"dedi.
Etiketler: ,
  • 30 Temmuz 2017, Pazar 21:20

kalan karakter 1000

Maho Maho

nazdroya diyi...kafir,zalim,fesat,dinsiz,terörist abdnin pili bitti.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.07.2017 11:04
alim alim

OLAMAZ OLABİLEMEZ ŞİMDİ ÜLKENİZDE Kİ 'İNSAN HAKLARI İHLALLERİNİ, ADALETİ, DEMOKRASİYİ, CUMHURİYETİ, BASINI, YAYINI, OKULLARI, İLİM BİLİM YERLERİNİ, ORDUYU, VAKIFLARI, DERNEKLER, MESLEK ODALARINI, İHRACAT İTHALAT YAPANLARI, LİMANLARI, GÜMRÜKLERİ, POLİSİ, DİNİ CEMAATLERİ ORTODOSKS ları KURUM VE KURULUŞLARI kendine nasıl bağlayacak ...' İNSANLIK ONURU HAKLARI DEMOKRASİ ADINA KİM NASIL EMİR VERECEK amaan DENETLEYECEK kontrol edecek. OLAMAZ OLMAMALI ihraç etmeyin yazık o kadar kişi BALLI işinden olacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 31.07.2017 10:49
BGK BGK

ABD hızlı yaşlanıyor ömrünü tamamlıyor ALMANYA SSCB gibi eninde sonunda tükenecektir

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 31.07.2017 10:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.