Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 09.06.2017 23:10
  • Son Güncelleme: 09.06.2017 23:26

'tan skandal açıklaması

Teröre verdiği destekle bilinen ABD, ikiyüzlü açıklamalarına devam ediyor. , 'ın "teröre çok üst düzeyde" destek verdiğini savunarak bunu en kısa sürede sona erdirmesi gerektiğini söyledi.

Trump'tan skandal Katar açıklaması

'ın teröre destek verdiğini ileri süren , "Katar, tarihsel olarak çok üst düzeyde teröre destek vermektedir. Terörizmin finansmanını durdurmalıyız. Görüşmelerimiz sonrasında Katar'a terörün finansmanını sona erdirmesi için çağrıda bulunmaya karar verdik." diye konuştu.

Geçen ay Suudi Arabistan'a yaptığı ziyarette ilgili ülkelerin kendisine gelerek Katar'la ilgili şikayetlerini dile getirdiğini anlatan Trump, ardından başta Dışişleri Bakanı Rex Tillerson olmak üzere karar vericilerle görüşerek Katar'la ilgili bir sonuca vardıklarını belirtti.

Teröre destek veren tüm ülkelere "bu desteklerini hemen sona erdirmeleri" çağrısında bulunan Trump, "Henüz sorunları çözmüş değiliz, ancak çözeceğiz." ifadesini kullandı.

TRUMP, BEYAZ SARAY'A ÇAĞIRMIŞTI
Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad el Sani ile telefon görüşmesi gerçekleştiren ABD Başkanı Donald Trump, Katar krizinde arabulucu olma teklifinde bulunmuştu.

Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada, "Başkan, gerekirse Beyaz Saray'da görüşme de dahil olmak üzere, taraflara farklılıklarını gidermek için arabuluculuk teklifinde bulundu" denilmişti.

ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ise Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Bahreyn ve Mısır'a çağrıda bulunarak Katar'a uygulanan ablukayı hafifletmelerini istemişti.

kalan karakter 1000

hercai hercai

Milyarder Hirsiz! Trump, you are the biggest thief in the world! Pig head!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.06.2017 04:00
kpt kpt

terörist devlet aynaya bir baksana, kimi göreceksin!

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 10.06.2017 18:38
hizipsavar hizipsavar

siz önce pkk ya ve israile verdiğiniz terör desteğini çekin. o gruplar bir gün uyanacak. aslında birbirleri ile savaşarak tuzağa düştükelrini anlayacakalr. işte o zaman bunları destekleyen amerika ve israil ne yapacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 10.06.2017 16:48
gny2906 gny2906

dünyanın belası abd satın aldığın ve tehdit ederek korkuttuğun liderlerde seni kurtaramayacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 10.06.2017 15:55
dürüst dürüst

Kurdun kuzu ile hesabı düşmanlık ve hileli bahaneler üzerine kuruludur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.06.2017 14:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.