;

Nazi kafalılar hortladı!

Avusturya'da bir hastaneye asılan 'Erdoğancılar tedavi edilmez' tabelası, 80 yıl önce Almanya'da hastanelerde bulunan 'Yahudilere burada hizmet verilmez' notunu akıllara getirdi.

Nazi kafalılar hortladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın referandum öncesi başta Almanya olmak üzere Avrupalı ülkelerin Türkiye'yi hedef alan tavrına karşı yapmış olduğu değerlendirmelerin gerçekle uyuştuğu net bir şekilde görüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, son aylarda katıldığı her platformda Türkiye karşıtı Avrupa'lı yetkililere tepki göstermişti.

NAZİ ALMANYASI'NDAKİ HASTANE YASAĞI
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın işaret ettiği Nazi Almanyası'nda kullanılan tabela uluslararası alanda sembol niteliği taşıyordu. 1938'de hastanelere asılan "Juden werden hier nicht bedient" ifadelerinin yer aldığı tabelada, 'Yahudilere burada hizmet verilmez' yazıyordu.

Geçtiğimiz günlerde Avusturya'da görülen bir tabela ise akıllara Nazı Almanyası'nı getirdi. Bölgedeki bir hastaneye asılan tabelada "Erdoğancılar tedavi edilmez" yazıyor.

Söz konusu tabelada Erdoğan fotoğrafının üstü çizildiği ve 'hayır' tercihinin bulunduğu da dikkati çekiyor.

Sosyal medyada hızla yayılan tabelanın hangi hastanede fotoğraflandığı henüz bilinmiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı olan Yıldız Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Profesörü Gülnur Aybet de söz konusu tabelaya tepki gösterdi.

Avrupalı yetkililer ve gazeteciler, referandum öncesinde Cumhurbaşkanı hedef alan söylemleri her platformda paylaşıyor. Terör örgütü PKK'nın Erdoğan'ı hedef gösterdiği gösterilere göz yuman ve terör odaklarına açık destek veren Avrupalı yetkililer, Türk siyasetçilere de referandum öncesi cephe almışlardı.

  • 20 Nisan 2017, Perşembe 18:58

kalan karakter 1000

vatan sana canım feda vatan sana canım feda

bu adama tedaviye gidenlerin vay haline..adam doktor değil kasap nazi bozması..insanlık düşmanı..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.04.2017 10:08
VATANSEVER-1 VATANSEVER-1

BU ŞEREF YOKSUNLARI ALENEN TÜRK DÜŞMANLIĞINI YAPMAKTAN GERİ DURMUYORLAR DAHA BUNLARLA NEDEN TİCARİ FAALİYETLERİMİZİ SÜRDÜRMEYE ÇALIŞIYORUZ. MİLLET OLARAK AVRUPA MALLARINI NEDEN BOYKOT ETMİYORUZ. HAYDİ TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ NEREDE GÖSTERELİM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.04.2017 09:14
Maxwell Maxwell

Her zaman savundugum bir tez'dir. Avrupali nezaketten.letafetten,incelikten,zerafetten,insanliktan,merhametten,sefkatten filan anlamaz.Onlarin anladigi tek lisan "sopa"dir.Agzini actikca sopayi agzinin ortasina yerlestireceksin.O zaman seni korkudan daha cok sever.Bir nev'i celladina asik olma sendromu.. Tecrubeyle sabittir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 21.04.2017 05:56
Aras Aras

Batı polisimizi askerimizi şehit eden teröristlere kucak açıyor yardım ve yataklık ediyor, atları itleri dazlakları ırkçı faşistleri ile saldırıyor ve düşmanlıklarını açık açık dile getirip saklama ihtiyacı da duymuyorlar fakat tüm bu olanlara rağmen bu ülkenin %50 si hala ısrarla bu ırkçı faşistlere sempati duyuyor, onlar gibi olmaya onlar gibi görünmeye giyinmeye davranmaya çalışıyor, sıkıştıkları zaman onlardan medet umuyor, avrupa birliği tek hayalleri oluyor, onları üst akıl olarak görüyor... Sonrada çıkıp biz milliyetciyiz biz atatürkçüyüz biz vatan aşığıyız biz şöyleyiz biz böyleyiz diyorlar. Bu ne perhiz ne lahana turşusu be kardeşim

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.04.2017 20:56
memo memo

bu serefsizlere anladiklari dilden konusacaksin

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 20.04.2017 19:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.