Bugünkü
Takvim

'NO'llanda

ABONE OL
'NO'llanda
15 Mart'ta yapılan genel seçimlerin ardından Temsilciler Meclisi'nde partilerin yerleri ve milletvekillerin oturacağı sandalyeler belli oldu. İlk kez katıldığı seçimlerde 3 milletvekili elde eden ve Hollanda siyasetinde göçmenler tarafından kurulan 'nin vekillerine mecliste ayrımcılık yapıldı. Atları ve itleriyle Türklere saldıran, bakanlarımıza yasaklar koyan Hollanda, bir skandala daha imza atarak 15 Mart seçimlerinde aldığı 220 bin oyla üç milletvekili çıkaran DENK Partisi'ni dışladı. Tunahan Kuzu, Selçuk Öztürk ve Farid Azarkan Temsilciler Meclisi'nde en arka sıraya atıldı. Üçlü, bu kararı ayakta durarak protesto etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.