Bugünkü
Takvim

Derin mafya gibi

Derin ABD mafya gibi
ABD, Suudi Arabistan'ın 750 milyar dolarına el koymak için yeni bir senaryoyu hayata geçirdi. ABD eski Başkanı Obama'nın ekibine bağlı isimler, ABD Kongresi'ni geçen yıl harekete geçirmişti. 11 Eylül saldırılarında teröristlere destek verdiği yalanını ortaya atan Amerikalılar, saldırıda hayatını kaybedenlerin yakınlarından Arabistan aleyhine dava açmalarını istemişti. Aileler ve Amerikalı sigorta şirketleri, El Kaide'ye Suudi Arabistan ve bazı Suudi vakıflarına tazminat davası açtı. Sadece hafta sonu 800 kişi dava açtı. ABD'nin uzun yıllardır Ortadoğu'daki yakın müttefiki Suudi Arabistan'a karşı açılan davaların iki ülke arasındaki ilişkileri olumsuz etkileyeceğine dikkat çekildi.

kalan karakter 1000

Ayse Ayse

Obama seninde zamaninda ABD=ISRAIL=IKI=WAR criminal idi..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2017 05:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.