Bugünkü
Takvim

Fransız kalmadı

Belçika Fransız kalmadı
Londra'da 4x4 araçla düzenlenen terör eyleminin ardından benzer bir saldırı girişimi de 'da meydana geldi. Adres Antwerp kentiydi. Bir kişi, Fransız plakalı aracı, Meir Caddesi üzerinde kalabalığın üzerine sürdü. Operasyon sonucu saldırgan etkisiz hale getirildi. Zanlının Tunus asıllı Fransız olduğu öğrenildi. Polis ve askeri personel bölgeye sevk edilirken, Fransız plakalı aracın bagajında silahların bulunduğu ifade edildi. DEAŞ bağlantısı araştırılan olayın, Londra saldırısından bir gün sonra gerçekleşmesi dikkat çekti. Bu arada Belçika önceki gün 22 Mart 2016'da Brüksel'de düzenlenen terör eylemlerinin birinci yıldönümünde, saldırıların kurbanlarını anmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.