Bugünkü
Takvim

Ölüminati!

“İlluminati’nin Babası” ’ın ölmesi, baronları derinden etkiledi... Dünyanın en zengin adamlarının, cenaze töreninde yer alacağı iddia edildi. 70 ülkeden liderlerin de törene katılacağı belirtildi.

ABONE OL
Ölüminati!
CFR, Bilderberg ve Illuminati gibi gizemli projeleri hayata geçiren isimlerden David Rockefeller, 101 yaşında öldü. 6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 de ciğer nakli operasyonu geçiren , 100 yaşına girdiğinde yaptığı açıklamada "200. doğum günümü de kutlamak istiyorum" demişti. Rockefeller için Cumartesi günü cenaze töreni düzenleneceği iddia edildi. Jacob Rothschild, Bill Gates, Carlos Slim, Warren Buffett, Amancio Ortega, Larry Ellison, Charles Koch, David Koch, Sheldon Adelson, Christy Walton gibi bin işadamının cenaze töreninde olacağına dikkat çekildi. ABD eski başkanları George W. Bush, Bill Clinton'ın dışında Avrupa, Asya ve Afrika'dan birçok ülke lideri, milletvekilleri ve bakanların da cenaze töreninde yer alacağı iddia edildi. Rockefeller'ın sade bir cenaze töreniyle gömülmek istediği ancak ailesinin bunu kabul etmediği de iddialar arasında. Abby, John D. III, Nelson, Laurance ve Winthrop adlı kardeşlerinin cenaze töreninde birer konuşma yapacağı belirtildi. 12 Haziran 1915'te doğan Amerikalı bankacı, iş adamı David Rockefeller, "Dünya imparatorluğu" ve "Yeni dünya düzeni" gibi söylemleriyle dikkat çekmiş ve tepki toplamıştı. Rockefeller JP Morgan Chase'in ortaklarından biriydi ve dünyanın en yaşlı milyarderiydi. Rockefeller'in Forbes dergisine göre kişisel serveti 3.2 milyar dolar. Ancak yönettiği para 5 trilyon dolar. New York'ta yaşayan Rockefeller, 6 çocuk babasıydı ve Manhattan'daki 45. Cadde'de Rockefeller malikanesinde dünyaya geldiği gün 48 saatlik kutlama yapılmıştı. Harvard Üniversitesi'ni bitirdi. London School of Economics'e devam etti. Eğitiminin ardından uzun yıllar boyunca Rockefeller ailesi ile anılan Chase Manhattan Bank'ta çalışmıştı. Rockefeller'in ölümü, sosyal medyada da geniş yankı buldu:

5 TRİLYON DOLARA HÜKMEDİYORDU
Rockefeller efendi yeni bir düzene gidiyorsunuz.
O kadar çok savaş çıkarttın ki, şimdi hesap zamanı.
Rockefeller, 'Dünyayı ülke liderlerinin yönetmesini bekleyemem" demişti.
Çok etkili ama bir o kadar sessiz biriydi. Yaşadı, yok etti ve öldü.
İlluminati'de yas başladı.
Özel bir cenaze töreni istemiyordu. Bakalım aile nasıl bir yol izleyecek.
Para yataklarından toprağa gitti.
5 trilyon dolara hükmeden bir adam bile öldü. O nedenle para içinde yüzenler, biraz daha hayırsever yaşamalı.

kalan karakter 1000

ANADOLU İSLAM DEVLETİ VATANDAŞI ANADOLU İSLAM DEVLETİ VATANDAŞI

büyük bür kütük gitti cehenneme cehennemin sıcaklığı yükseldi

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 22.03.2017 14:02
r altın r altın

İyi ki 200 yaşına kadar yaşamamış. eee Allah ında bir hesabı var

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.03.2017 14:00
E.B. E.B.

Her nefis birgün ölümü tadacaktır. Yaradanın adaleti inanılmaz hassas.. vakti gelince herkes hesap veriyor. Her kim olursanız olun...dünyada ne kadar varlıklı olursanız olun. Sonuç kabir ve kabir hesabı...

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 22.03.2017 12:22
Uyan Türkiye Uyan Türkiye

İstersen yüz defa nakil yaptır ama yine Hakka teslim olmak zorunda. Şimdi Amelleri ile baş başa bakalım nasıl hesap verecek. Orada paranın gücü geçerli değil iman gücü gerek o da malum. Zalimler için yaşasın cehennem.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 22.03.2017 11:58
EGEMEN EGEMEN

BUNLARIN HEPSİ 100 ÜN ÜZERİNDE YAŞIYOR..ŞEYTANİ KABALA SİSTEMLERİ REPTİLİAN DESTEKLİ OLDUKLARINDAN OLABİLİR..DAHA 70 İNDE ÖLEN GÖRÜLMEMİŞTİR. ALLAH BUNLARIN AZABINI GÜNAHLARINI ARTIRMALARINA İMKAN VEREREK ÖMÜRLERİNİN UZAMASINA İZİN VERİYOR OLMALI:)

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır0
cevapla 22.03.2017 11:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.