Bugünkü
Takvim

Hepsi Piri arada

Avrupa Parlamentosu (AP) Raportörü , terör destekçisi Can Dündar ve Selahattin Demirtaş için ortalığı ayağa kaldırdı! Ancak polisinin saldırdığı Bakan Kaya için tek bir açıklama yapmadı

ABONE OL
Hepsi Piri arada
Türk düşmanlığına Piri daha katıldı! Avrupa Parlamentosu (AP) Raportörü , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın 'da gördüğü faşist muamele karşısında sessiz kaldı. Muhabirimiz, Avrupa ülkelerinin tutumu ile ilgili AP Raportörü Piri'den görüş almak için Brüksel'deki ofisini telefonla aradı.

YORUM YAPAMAZMIŞ!
Ancak Hollanda İşçi Partisi üyesi olan Piri'nin ofisinden, "Bu konuyla ilgili Kati Piri hiçbir şekilde yorum yapmayacak. Biz iki ülke arasındaki ilişkilere karışmıyoruz" açıklaması yapıldı. Türk bakanlara yönelik faşist yaklaşımla ilgili yorum yapmayan Piri, daha önce Türkiye'nin bütün içişlerine karışmıştı. Türkiye, 16 Nisan'da halk oylamasına sunulacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne hazırlanırken, Piri 'Hayır' cephesi için çalışmıştı. Bundan önce de terör destekçileri Can Dündar ve Selahattin Demirtaş'a sahip çıkmıştı.

Selva ÜNAL

kalan karakter 1000

nero nero

kopekler her zaman havlayacaktır ve havladıgınla kalmayacak böyle madara olacaklardır kendileriyle celiştiklerini artık saklayamadıkları ıcın cevap da veremıyecek duruma geldıler ıste böyle şahsiyetsız kopek sürüsü bunlar baska bısey degıl

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.03.2017 13:12
Beykozlu yşl Beykozlu yşl

bize avrupa yı ballandıra ballandıra anlatan sözde aydınlar bakanımıza yapılan muameleye ses cıkarmayan avrupa için ne söyleyecekler millet olarak onları takip ediyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.03.2017 12:22
Turgut Turgut

Bunlar bizi nasil seviyorsa bizlerde onlari o kadar daha fazla seviyor ve yeri geldiginde onlara bu tutumunu yüzlerine tükürecegiz iki yüzlü bozuntular.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.03.2017 11:11
Yakup Sırmalı Yakup Sırmalı

Bu hainleri sadece seyrediyoruz.Gereğini yapalım ve Bu alçak kadın vb.asla Yurdumuza girememeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 22.03.2017 10:52
fatisultan23 fatisultan23

Bu pislik avrupa pkk lı teröristlerin raportörü sadece o bölüme bakar, bunları asla kala almamızı ve bu pis teröristleri artık ülkemize girişini yasaklayalım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 22.03.2017 10:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.