Bugünkü
Takvim

İslam düşmanı 'e büyük tokat!

'da TV münazarasını ile yarışan merkez aday kazandı

  • Dünya
  • 21.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.03.2017 12:15
ABONE OL
İslam düşmanı Le Pen'e büyük tokat!

'da dün canlı yayınlanan televizyon münazarasında merkez aday Emmanuel 'un cumhurbaşkanlığı yarışında liderlik pozisyonunu sağlamlaştırırken, baş rakibi aşırı sağcı Marine ile göç ve Avrupa konularında ters düşen görüşler savundu.

Yaklaşık üç buçuk saat süren münazaranın ardından yapılan bir ankette eski ekonomi bakanı olan Macron'un, katılan beş aday arasında en ikna edici aday olduğu görüldü.

Seçmenlerin yaklaşık yüzde 40'ının kimi destekleyeceklerine emin olmadıklarını söyledikleri 23 Nisan'daki ilk tur seçimler öncesi iki önemli TV tartışması daha gerçekleşecek.

Macron, Fransa'da radikal İslam'ın yükselişinden bahseden ve Macron'un, Müslüman kadınların denizde giydiği ve vücudun tamamını kaplayan burkiniyi desteklediğini söyleyen Le Pen'e "Gerçekleri çarpıtarak seçmenleri yanıltıyorsun" dedi.

Ankete katılanların yüzde 29'u Macron'u en ikna edici aday bulurken, solcu Jean-Luc Melenchon yüzde 20 ile ikinci, Le Pen ve muhafazakar François Fillon üçüncü sırada geldiler.

kalan karakter 1000

Zaza Zaza

Allah bütün faşist Avrupanın kökünü getirsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 21.03.2017 19:48
silici silici

le pen oldun bir ,yem , pis ırkçı canınız cehenneme ,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.03.2017 16:02
kimim ben kimim ben

BU TÜR KARAKTERSİZ ZAVALLILARA HARCANACAK ZAMANIM YOK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 21.03.2017 12:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.