;

Rusya'dan flaş açıklaması

, ile yapılan anlaşma çerçevesinde Afrin'de üs kurulacağına dair iddiaları yalanladı.

Rusyadan flaş YPG açıklaması
Uluslararası haber ajansı Reuters, Rusya'nın terör örgütü PKK'nın Suriye kolu ile anlaşarak bu ülkenin kuzeyinde üs kuracağı iddiasını duyurdu. Reuters, iddiasını, ajansa yazılı açıklama gönderen bir terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG'nin sözcüsüne dayandırdı. YPG sözcüsü Redur Helil, Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin'de kurulan bu üs hakkında, "Terörle mücadele için işbirliği çerçevesinde gerçekleşiyor" iddiasında bulundu.

RUSYA'DAN YALANLAMA GELDİ
, YPG ile yapılan anlaşma çerçevesinde Afrin'de üs kurulacağına dair iddiaları yalanladı. Bakanlık, YPG'lilerin eğitimi için Afrin'de askeri üs kurulacağına ilişkin bilgilerin doğruyu yansıtmadığını vurguladı. Afrin'de Rusya'nın Suriye'deki Ateşkesi İzleme Merkezi'nin bir şubesinin açılacağını bildirildi.
  • 20 Mart 2017, Pazartesi 20:07

kalan karakter 1000

Alp Alp

Avrupa Türkiyenin yaşam kaynaklarını , ihracat kapılarını güneyden kapatmak istiyor.Biz seyrediyoruz Afrin denilen yer ne zaman alınacak acaba Kerküğü görüyoruz seyredin bakalım.Misakı Milli Milli Ant yani milli yemindi.tüm güneyin demografik yapısı değiştirilirken iki yere girdik sonra durduk Türkmenlerin olduğu yerler Türkmenlerindir,seyretmekle olmuyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır2
cevapla 20.03.2017 22:46
vatandaş vatandaş

bizde bunu yuttuk resmen türkiyenin etrafını kuşatılıyor abd rusya ve ab ülkeleri avun türkiyem avun bizlere yedirirler böyle kelek kavun

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır6
cevapla 20.03.2017 20:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.