Bugünkü
Takvim

Alman kanalının anketine ders gibi yanıt

'da yayın yapan televizyonunun, Türk bakanların seyahatinin yasaklanıp yasaklanmamasına ilişkin yaptığı ankete katılanların yüzde 90 yasağın yanlış olduğunu belirterek Almanya'ya ders gibi bir cevap verdi.

  • Dünya
  • 15.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.03.2017 09:37
ABONE OL
Alman kanalının anketine ders gibi yanıt
Geçtiğimiz günlerde Türk bakanların ülkeye girişine izin vermeyen, gurbetçilerimize karşı terör estiren Hollanda'nın skandal tutumunun ardından, 'da provokatif bir anket yapıldı.

Almanya'dan yayın yapan televizyonu, "Türk hükümet yetkililerine seyahat yasağı uygulanmalı mı?" şeklinde bir soru sordu.

Türk vatandaşlarının ankete gösterdiği yoğun ilgiyle birlikte söz konusu yasağa karşı olanlar büyük farkla birinci çıktı.

YÜZDE 90 YASAĞA KARŞI
Kanalın internet sitesinde halen devam eden ankette şu ana kadar oy kullananların yüzde 89.6'sı uygulamaların doğru olmadığını belirtirken, uygulamaları doğru bulanların oranı yüzde 10.4'te kaldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.