Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 14.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 14.03.2017 16:43

Faşist lider 'ın Türkiye ile derdi seneler öncesinden başlamış

Faşist Hollanda'nın ırkçı lideri Geert 'ın kuyruk acısının eski yıllara dayandığı ortaya çıktı.

Faşist liderin Türkiye ile derdi seneler öncesinden başlamış

Müslümanlara olan nefretiyle bilinen ırkçı lider Geert 'ın kuyruk acısının eski yıllara dayandığı ortaya çıktı.

Eski mesai arkadaşları Geert Wilders'ı başka hobileri olmayan tam zamanlı bir politikacı olarak tanımlıyor.

Her ne kadar Katolik bir ailede büyüse ve 'Hristiyan demokratlar müttefikim' dese de, 1963 doğumlu Wilders kendini agnostik olarak tanımlıyor.

Wilders'ın İslam karşıtı düşüncelerinin gelişmesinde ise gençliğinde iki yıl süresince İsrail'de kalmasının, bu sürede 'anti-demokratik' olarak tanımladığı Arap ülkelerine yaptığı gezilerin etkili olduğu yorumu yapılıyor.

1983 yılında 20 yaşında Hollanda'ya dönen Geert Wilders, politikaya atılmasının ardından Hollanda Liberal Partisi'nin metin yazarlarından biri olarak ismini duyurmaya başladı.

TÜRKİYE İLE DERDİ ÇOK ESKİ!
1997 yılında Hollanda Liberal Partisi'nden (VVD) Utrecht milletvekili seçildi ancak Türkiye'nin Avrupa Birliği üyeliğini desteklediği gerekçesiyle 2004 yılında partisinden istifa ederek kendi yolunda hareket etmeye başladı.

Geert Wilders'ın İslam karşıtlığı üzerine inşa ettiği siyasi kariyerini hızlandıran olaylardan biri de 2004 yılındaki bir cinayet oldu. BBC'ye yakın bir tarihte verdiği röportajda Wilders, 12 senedir yalnız başına bir yere gitmediğini ve El Kaide'nin ölüm listesinde olduğunu açıklamıştı. Wilders İslam'ın kutsal kitabını Kur'an'ı Hitler'in Kavgam kitabına benzeterek tüm dünyadaki Müslümanların büyük tepkisini toplamıştı.(BBC Türkçe)

kalan karakter 1000

obela obela

kendisi kripto yahudidir,(bknz,Nederlandse zionisten).bunu da Faslilar tecavuz etmis galiba,

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 15.03.2017 00:17
misafir misafir

bu adam kesin gizli yağudidir arkası siyonizimdir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 14.03.2017 19:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.