;

Adaletin bu mu Avrupa!

'da polise taş attığı için 10 yıl hapis cezasına çarptırılan nin elleri ve ayakları kelepçeli olarak mahkeme salonuna getirilmesi tepki çekti.

Adaletin bu mu Avrupa!

Geçtiğimiz günlerde polisine taş attığı iddiasıyla yargılanan Suriyeli , terörizm suçundan dolayı 10 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Bu kararın yankıları sürerken Hamed'e mahkeme sırasında yapılan muamele tartışma konusu oldu. Hamed'in ellerinin ve ayaklarının kelepçeli bir şekilde mahkeme salonuna getirilmesi tepki çekti.

OLAY
Geçen yıl 16 Eylül'de Macaristan-Sırbistan arasındaki Röszke-Horgos sınır kapısında Macaristan'ın kapıları açması için yüzlerce sığınmacı kapıyı zorlamış bunun üzerine Macar polisi ile sığınmacılar arasında arbede çıkmıştı. Macar polisinin tazyikli su ve biber gazı ile müdahale etmesi üzerine sığınmacılar da polise tahta parçaları, taş ve şişelerle karşılık vermişti. Suriyeli Ahmet Hamed de onlardan biriydi.  • 02 Aralık 2016, Cuma 09:42

kalan karakter 1000

misafir misafir

bumu bizi kapısında 53 bekleten bizimde girmek için 53 yıldır kapısında beklediğimiz AVRUPA.bunlarmı bize insan hakları dersi vermeye kalkıyor.acaba türkiyeye vermek istedikleri insan hakları böylemi.vah vah.HERHALDA İNSAN HAKKI DERKEN BUNLAR KENDİLERİNİ İNSAN YERİNE KOYUYOR.KENDİLERİNDEN BAŞKASI YALAN.VAH VAH.EY İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALAMAMIŞ KENDİLERİNİ DEV AYNASINDA GÖREN ZAVALLILAR.SİZİN İNSAN HAKLARI DEDİĞİNİZ BUMU.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.12.2016 21:15
memo memo

yaziklar olsun bir tas icin 10 sene arti el ve ayak kelekcesine ne luzum var insan gibi muamele edin ey soysuzlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 02.12.2016 17:42
vural vural

Bize insan hakları dersi vermeye çalışan Avurpanın vahşi hayvanlar birliği

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 02.12.2016 17:19
Adnan Adnan

Bizim Kahraman güvenlik güçlerine molotof atan alçakları tutuklayan kolluk kuvvetlerimize insan hakları diye bir tarafını yırtan iki yüzlü avrupa senin gerçek yüzün ortaya çıktı,bu şu anlama geliyor bizim misafir ettiğimiz mazlum üç milyon mülteci avrupaya gitse sorgusuz atalarının yaptığı gibi fırınlarda yakacaklar.pkk,lı köpeklerle kucak,kucağa parlementolarında boy gösteren alçak ülkelerde buna alkış tutacak,aynı Bosna Hersek katliamına silah verip alkış tuttukları gibi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 02.12.2016 16:37
Alp Alp

Bütün göçmenler geriye dönsün.Avrupa algısı yanlış bir algı.Avrupalılar bu yanlış algıyı körükleyerek daha sonra gelen göçmenleride istismar ederek Avrupaya dair sahte bir imaj ortaya koyuyorlar.Avrupa gerçekte krizde olan dinamizmi bitmiş yaşamasıda zor bir yer.Yazık çünkü Avrupanın o evrensel değerleri tükendi bitti artık

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 02.12.2016 16:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.