Bugünkü
Takvim

DAEŞ'i vurma bahanesiyle Suriye'ye giren , yine muhalifleri hedef aldı. Rus savaş uçakları İdlib'deki pazar yerini ve Azez'i ladı. Ölü sayısı 55'e ulaştı!

Rusya bombası
Sınırımızı ihlal ettiği için düşürülen Rus uçağının ardından Rusya ve Türkiye arasında tansiyon yükseldi. 'nın kirli icraatlarının ardı arkası kesilmedi. Rusya lideri Vladimir Putin, terör örgütü DAEŞ'i vurma bahanesiyle Türkmenler'i ve muhalifleri hedef seçti. Rus uçakları dün de muhaliflerin denetimindeki İdlib'in Eriha ilçesindeki pazar yerini ladı. 40 kişi can verirken, 70 kişi de yaralandı. Ancak katliam sonlanmadı. Rusya muhaliflerin kontrolündeki Azez ilçesini yine hedef aldı. Rus uçakların saldırısı sonucu 15'den fazla kişi can verirken, çok sayıda kişi de yaralandı.

kalan karakter 1000

emre emre

tek çare hilafet osmanlı,işte gözümüzde çok büyüttüğümüz tuvaletlerinde çeşme bile olmayan batılıların gerçek yüzü.müslümanlar öldürüyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.11.2015 17:29
Realist Realist

Moskova ve Petersburga sıçrarsa savaş Rus ayısı ancak o zaman ayağını denk alır...

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 30.11.2015 10:29
türk türk

allahından bulasın rusya yerin dibine batasın rusya sürüm sürüm sürünesin rusya şeytanından bulasın rusya kacacak yer arayasın rusya iranla esatla bir birinize düşesiniz rusya allah size o türkmenleri türkiyeyi unutursun size kendi derdinize düşesiniz rusya allah dan dilerim rusya atığınız her mermi bomba türkmenlere türklere ulaşmasın rusya dilerim allah dan AMİN AMİN AMİN :

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 30.11.2015 02:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.