Bugünkü
Takvim

'i kızdıran anket

ABONE OL
Putin'i kızdıran anket
Türkiye , sınırımızı ihlal eden Rus uçağına dersini verdi. Uçağın düşürülmesinin ardından Rusya-Türkiye ilişkileri gerildi. Ruslar ise krizin sorumlusu olarak Rusya Devlet Başkanı Vladimir 'i gördüklerini söyledi. Moskova'da "Krizin sorumlusu kim?" konulu anket düzenlendi. "Kim hatalı" sorusuna Ruslar'ın yüzde 36.6'sı "Kremlin" cevabını verdi. "Kim suçlu" sorusu karşısında ise Ruslar'ın yüzde 36.46'sı "Putin" yüzde 29'u ise "Erdoğan" dedi.

kalan karakter 1000

efe han efe han

bu konuda kim haklı diye sormak bile ayıp.rusya suriyede ne geziyor.süper güçsün diye senin her yaptığına sessizmi kalacağız.geç bunları.haksız ve adaletsizlik yapandan özür dilenmez.putin bizden özür dilemeli.bari utan da sus.vaz geçtik özüründen.bu kadar basit lider olacağını bilmezdik.meğer boşmuşsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 30.11.2015 20:38
YAKUP YAKUP

putin geri vites yapmazsa ,dağılır

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır1
cevapla 30.11.2015 13:48
gülşen uysal. gülşen uysal.

vardır bir hayır. putinin karizması çizildi.suriyede ne işi var. ama bazı yorumcular abd türkmenlere ve muhaliflere açık açık tavır yapamadığı için türkiyeyle arasını bozmamak için rusyaya görev verdiği de düşünülüyor.maalesef her şey çok bilinmeyenli denklem.türkiye çok yönlü düşünmek zorunda.çok ilginç merkel ve fransa türkiyeye hep olumsuz bakarken suriye durumlarındanmıdır nedir artık olumlu olmaya başladılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 30.11.2015 13:29
oğuz oğuz

Türklerle- ruslar binlerce yıldır savaşmışlar en iyi tanıma savaşta olur.En son osmanlı döneminde BALTACI paşayı iyi hatırlayın,işte atasözü' ayı derisinden post rus gavurundan dost olmaz.gerçi onlar fazla bizi ırgalamıyorda esas problem içimizdeki moskoflar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet45
hayır2
cevapla 30.11.2015 09:36
mehmet mehmet

düşüren pilotun eline sağlık. imkanımız olsa kremlini putinin evini vurabilsek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet34
hayır4
cevapla 30.11.2015 09:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.