Bugünkü
Takvim

bombası

"Canlı bomba" diye özel fotoğrafları servis edilen Faslı Nabila Bakkacha, mağdur olduğunu ve konuyu yargıya taşıdığını söyledi.

ABONE OL
Fransa bombası
Fransa, 13 Kasım'da tarihinin en büyük terör saldırısıyla sarsıldı. DAEŞ'in canlı bombaları, Paris'te 7 noktaya saldırdı. 129 kişi can verirken, 300 kişi de yalandı. Bir eve yapılan baskında saldırıların beyni olduğu iddia edilen Fas kökenli Belçika vatandaşı Abdelhamid Abaaoud'un öldürüldüğü, Abaaoud'un kuzeni olan kadın canlı bomba Hasna Ait Boulahcen'in ise kendisini patlattığı açıklandı. Kadın canlı bombanın fotoğrafları ise olay yarattı. , AB'nin ilk kadın canlı bombası Hasna Ait Boulahcen diye başka bir kadının fotoğrafını yayınlandı. Fotoğrafların, Fas'ta yaşayan evli ve 3 çocuk annesi Nabila Bakkacha'ya ait olduğu ortaya çıktı. Bakkacha, banyo küvetinde çekilen fotoğraflarının da içinde olduğu görsellerin, Hasna Ait Boulahcen'e olan benzerliğinden faydalanan eski bir arkadaşı tarafından Fransız bir gazeteciye satıldığını anlattı. Faslı kadın "Ben değilim" diye haykırdı.Faslı Bakkacha, canlı bombaya benzerliğinden faydalanan bir arkadaşının servis ettiği fotoğrafları yüzünden mağdur oldu.

kalan karakter 1000

her şey kimlikde her şey kimlikde

Demekki her haber doğru değil,,çook açaip zaten bunavrupa ve abd failler anında bulunur, hemen hemen hepsi çatışmada ölür,,hiç biri medyaya çıkmaz,,aileler dahil kimse konuşmaz,,olay şahsi olarak kalır ve kapatılır ve her ne hikmetse olaydan sağ çıkan tek şey şapkasız çıkmam abi repliği gibi kimliksiz çıkılmayan vukuatlar ve yara almadan kurtulan kimlikler

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.11.2015 21:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.