Bugünkü
Takvim

'e karşı İtalyan

'un babası Giovanni Gambino, 'e meydan okudu: DAEŞ, New York'a saldıracaksa önce Sicilya mafyasıyla karşılaşmak zorunda...

ABONE OL
DAEŞ'e karşı İtalyan mafyası
New York'un en ünlü gruplarından kökenli Gambino ailesi, saldırılarına karşı tetikte olan lular'ı bu örgüte karşı korumayı teklif etti. NBC'ye konuşan Gambino ailesinden Giovanni Gambino, mafya elemanlarının New Yorklular'ı FBI ve İç Güvenlik Örgütü gibi kuruluşlardan daha iyi koruyabileceğini iddia etti.

SİCİLYA'YA DOKUNAMADILAR
Gambino, "Resmi güvenlik kuruluşları genellikle geç harekete geçiyor ve olan bitenlerin tam resmini göremiyor, çünkü insan istihbaratları zayıf" diye konuştu. Paris saldırılarından sonra güvenliğin her zamankinden daha fazla önem kazandığını belirten Gambino, "DAEŞ, New York'a saldırmayı planlıyorsa, önce Sicilya mafyasıyla karşılaşması gerekecek" diye konuştu.

'EN İYİ BİZ KORURUZ'
Gambino, dünyanın bugün tehlikede olduğunu ileri sürerek, "Ama New York'un mahallelerinde yaşayıp da Sicilya bağlantısı olanların korkmasına gerek yok. Biz dostlarımızı ve ailelerimizi aşırılardan ve teröristlerden, özellikle de DAEŞ denilen zalim ve psikopat örgütten koruruz" dedi. Sicilya'nın Palermo kentinde büyüyen Gambino, DAEŞ'in Sicilya mafyasından korktuğu için Sicilya'da DAEŞ örgütlenmesine rastlanmadığını söyledi.New York mafyasından Giovanni Gambino'nun ifadeleri akıllara eski mafya filmlerini getirdi.kalan karakter 1000

arif arif

Gerizekalı, sana tolerans gösterenler zaten onu kurdu,ergen tripleri...

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 24.11.2015 10:51
ay ay

yok ülkemin karan güçleri tarafından korunmasını istemem mafyaymış derin devletmiş ALLAH korusun bunlara asla güven olmaz seni darağacına asarlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 24.11.2015 09:04
Kadir Sahinoglu Kadir Sahinoglu

Ulan düdük..bu adamlar..sizi...salataya meze olarak katip yerler...onlarla ugrasmak...takim albiseyi giyip...New Yorck sokaklarinda seyretmeye benzemez.adamlar eli kanli...sizin eliniz...suyla yikanmis..onlarinki kanla...adamalr coluk cocuk demeden gönderiyorlar..gözleri dönük katiller...

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 24.11.2015 08:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.