Bugünkü
Takvim

Dev şifa dağıtıyo

Dev mantar şifa dağıtıyo
Vietnam'da yaklaşık 69 kilogram olduğu belirlenen ve fiyatı 4 bin 500 doları (yaklaşık 13 bin TL) bulan bir keşfedildi. Dört kişi tarafından taşınan inanılmaz büyüklükteki Lingzhi mantarının binlerce yıllık olduğu ifade edildi. Lingzhi mantarı, özellikle Asya kıtasında 'şifa verici' yanıyla tanındığına dikkat çekildi. Uzmanlar, mantarın alerjiye, diyabete ve kolestrole iyi geldiğini belirtti. Ancak Lingzhi mantarının çok az olduğu ve olunlaşmasından sonra sadece 12 saat içinde topraktan alınması gerektiği özellikle ifade edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.