Bugünkü
Takvim

Fikri bozuk!

ABD'de yaşayan Fikri Erdem, engelli oğlunun boğazını keserek öldürdü. Cani babanın 2011 yılında evlerine çıkan yangında oğlunu taşıyarak kurtardığı

ABONE OL
Fikri bozuk!
Amerika'da yaşanan kan dondurdu! Georgia eyaletinde yaşayan 47 yaşındaki Fikri Erdem, geçen pazartesi gün spastik özürlü oğlu Hakan'ı (12) boğazını keserek öldürdü. Polis, çocuğun cesedini Lilburn'de beyaz minübüsün içinde buldu. Olay son- rası cani baba da kendisini öldürmeye çalıştığı öğrenildi. Zanlının karısı Güneş Erdem (38), polise, kocasının, çocuğun bağırmalarından dolayı 10 gündür uyuyamadığını söylediği öğrenildi. Erdem, olayın yaşandığı günün sabahı 'Üzgünüm, lütfen kızlarıma olayın bir kaza olduğunu söyle' şeklinde bir sesli mesaj aldığını bildirdi.

KOMŞULARI ŞOKE OLDU!

Cani babanın 2011 yılında evlerine yıldırım düşmesi sonucu meydana gelen yangında yürüyemeyen oğlunu taşıyarak kurtardığı öğrenildi. Komşular, Fikri Erdem'in iyi bir insan olduğunu ve her zaman çocuğuna iyi baktığını belirtti. Hakan Erdem'in naaşı, bugün Al-Farooq Camii'nde Türk toplumunun da katıldığı cenaze namazı sonrası, Müslüman mezarlığında toprağa verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.