Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 19.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 19.11.2015 15:04

nın planlayıcısı öldürüldü

savcılığı, dün yapılan operasyonlara ilişkin yaptığı açıklamada; öldürülen istler arasında Paris saldırılarının planlayıcısının da olduğu tespit edildiği ifade edildi.

​Paris saldırısının planlayıcısı öldürüldü
savcılığı, dünkü operasyonlara ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada; operasyonda ölenler arasında Paris saldırılarının planlayıcısının da olduğu tespit edildiği ifade edildi.

nın beyni olduğu düşünülen Abdelhamid abaaoud dünkü operasyonlarda ölü ele geçirildi.

kalan karakter 1000

sena sena

ISIDin üremsine bizzat avrupa yardimci oldu, suriyede onca insanlar öldükten sonra kendileri emin ellerde olacaklarina saniyorlarsa cok yaniyorlar bundan sonra o teröristler kendi ülkelerine geriye dönecek ve yaptiklarinin bedelini ödiyecekler, yaptiklari bumarang gibi kendilerine dönecek sonunda ektiklerini bicecekler bundan kurtulamicaklar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.11.2015 22:49
birsu birsu

siz bizimle tanışacaksınız

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 19.11.2015 17:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.