Bugünkü
Takvim

şefkati

, şefkatini ticarete döktü. 63 yaşındaki kadın, ihtiyacı olana saati 40 dolardan şefkat göstermeye başladı Randevu listesi dolup taştı. Gelen talebe kendisi bile şaşırdı...

ABONE OL
Kiralık anne şefkati
Hangi yaşta olursa olsun herkes şefkatine ihtiyaç duyar. Hiçbir şey bu şefkatin yerini tutamaz. Ancak ABD'de yaşayan Nina Keneally adlı kadın bu ihtiyacı paraya çevirmeyi başardı. 63 yaşındaki Keneally, saati 40 dolardan isteyene şefkat göstermeye başladı. New York'lular anneyi sevdi. Keneally, para karşılığı dertleri dinleyip, çorba pişirerek cebini doldurmaya başladı.

'YETERLİ DENEYİMİM VAR'
2 yıl önce Brooklyn'in Bushwick Mahallesi'ne taşınan Nina Keneally, ünlü ve gözde semtte yaşayan gençlerin sık sık kendisine akıl sormasıyla bu işe başladığını söyledi. 27 ve 30 yaşında iki oğlunun olduğunu belirten yaşlı kadın, gereken annelik deneyimine sahip olduğunu ifade etti. Kiralık annelik işinin geliştiğini, 3 haftalık randevularının dolu olduğunu anlatan Keneally, "Burada bir ihtiyaç vardı. Ben de onu değerlendirdim.
Çok mutluyum"
diye konuştu.

RANDEVU İNTERNETTEN
'nin kiralık anneliğinden yararlanmak isteyenler internetten temas kuruyor. E-posta ile yazışarak randevulaşıyor. Keneally, isteyenin dertlerini dinliyor, akıl veriyor, aşk hayatında yol gösteriyor. Adeta terapi yaparak kişileri rahatlatıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.