Bugünkü
Takvim

En havalı !

ABONE OL
En havalı inek!
ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bir evde yaşayan ve kendisini zanneden , sosyal paylaşım sitesi twitter'ın gündemini sarstı. "Goliath" adı verilen sevimli inek, çok zayıf ve hasta halde doğdu. "Hubbs" ailesi ise kesime gönderilmek istenen ineği evde beslemeye başladı. Hubbs ailesinin Danua cinsi köpeği "Leonidas" ise ev arkadaşı Goliath'ı hemen benimsedi. Sevimli inek, çok geçmeden ev arkadaşı olan köpeğe özendi. Kendisini köpek sanan Goliath, köpeklerle oynuyor, minderin üstüne kıvrılıp yatıyor, uzanıp başını okşatıyor ve köpek maması yiyor. Goliath'ın komik fotoğrafları ise sanal alemde paylaşım rekorları kırıyor.


Kendisini köpek zanneden sevimli inek, köpeklerle oynayıp, köpek maması yiyor...

kalan karakter 1000

Kadir Sahinoglu Kadir Sahinoglu

gercek köpegin böyle görünüsün e bakmayin... kedi gibiler,,,,sadece görüntü.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.11.2015 08:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.