Bugünkü
Takvim

Biletini kesmişler

ABONE OL
Biletini kesmişler
Tüm dünyada "Pop'un Kralı" olarak tanınan Michael Jackson (51), 2009'da hayatını kaybetti. Jackson'un kanında çok güçlü bir anestezi ilacı tespit edilmesi şüpheleri beraberinde getirdi. Jackson'un doktoru ise Şubat 2010'da "ölüme sebebiyet verme" suçundan hapse gönderildi.

'ÖLÜRSE İADE ETMEYİZ'
Mesut Yar'ın "Burada Laf Çok" programına katılan ünlü radyocu ve televizyon sunucusu Erhan Konuk ise "Jackson öldürüldü" iddialarını destekleyen açıklamalarıyla dikkat çekti. Konuk şunları söyledi: "2010'da Jackson'un vakfının başkan yardımcısı konferans verdi. Buna göre, ölmeden önce Jackson'ın şirketiyle Büyük Britanya'da 30 konser vermesiyle ilgili anlaşmalar yapıldı. Ancak sanatçı, "Ardı ardına bu kadar çok konser veremem" dedi. Ancak biletlerin çoğu satıldı. Bunun üzerine konser sayısı 50'ye çıkartıldı. Sanatçı ise 'Bu imkansız' dedi. Ardından bir anket formu düzenlendi. İnsanlara, 'Ne olursa Jackson'un konser biletini iade etmezsiniz' sorusu yöneltildi. Yüzde 80'i 'Ölürse bileti iade etmeyiz' yanıtını verdi. Bilet satışından milyonlarca pound gelir elde edildi. 25 Haziran 2009'da ise Jackson'un ölüm haberi geldi."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.