Bugünkü
Takvim

’ya büyük şok: Davet edilmediler!

Dışişleri Bakanı Lavrov, bu akşam Fransa’da düzenlenecek olan ’nin Dostları Grubu Toplantısına davet edilmediklerini açıkladı.

  • Dünya
  • 27.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.10.2015 18:46
ABONE OL
Rusya’ya büyük şok: Davet edilmediler!
Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, bu akşam Paris'teki Fransa Dışişleri Bakanlığı'nda gerçekleştirilecek olan 11 ülkenin dahil olduğu 'nin Dostları Grubu Toplantısına davet edilmediğini bildirdi.

Toplantıda Türkiye'yi Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu temsil edecek. ABD, İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya, Mısır, BAE, Katar, Ürdün ve Suudi Arabistan gibi ülkelerin dışişleri bakanları da toplantıya katılacak.

kalan karakter 1000

kime ne kime ne

vay niye ki müdaleedilmesine hoşlarımna gitmedi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2015 00:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.