Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 19.02.2015 Gazete
ABONE OL

Gökhan'dan acı haber

Gökhan'dan acı haber
İngiltere'nin başkenti Londra'da bıçaklanan Türk vatandaşı Gökhan Durmuş (22), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Dursun, geçtiğimiz 7 Şubat'ta Türkler'in yoğun olarak yaşadığı Hackney bölgesinde bıçaklı saldırıya uğradı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Türk genci, 11 gün süren yaşam savaşını önceki gün kaybetti. Gencin ölümüne ilişkin soruşturmayı yürüten Başkomiser Andy Partridge, "Kurban, yakın bağları olan bir aileden geliyor. Gökhan'ın ailesi ve arkadaşları ölümüyle yıkıldı. Bilgi sahibi olan kişiler bizimle irtibata geçmeli" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.