Bugünkü
Takvim

30 milyon euroluk Nazi

ABONE OL
30 milyon euroluk Nazi
Almanya'nın Münih kentinde görülen Nasyonel Sosyalist Yeraltı Terör Örgütü (NSU) davasının her duruşmasının yaklaşık 150 bin Euro'ya mal olduğu açıklandı. Duruşmaların görüldüğü Münih Eyalet Yüksek Mahkemesi Başkanı Karl Huber davanın bu güne kadar yaklaşık 30 milyon Euro'ya mal olduğunu belirtti. Huber, personel ve avukat giderlerinin 'sabit giderler' olarak kabul edildiği için, bu rakamın azaltılmasının mümkün olmadığını kaydetti. "30 milyon Euro gerçekten de büyük bir rakam, hele bir de kurbanların ve kurban yakınlarının bu paradan bir Euro bile alamadıklarını düşünürsek" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.