Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 15.02.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 15.02.2015 03:26

Katil İsrail'den şok açıklama!

İsrail Dışişleri Bakanı , " ile girilecek bir savaşın an meselesi" olduğunu söyledi.

Katil İsrail'den şok açıklama!
İsrail Radyosu'nun haberine göre, Lieberman "Mevcut durumun değiştirilmesi ve ülkede sükunetin sağlanması düşmana karşı korku dengesinde değişiklik yapılmasını gerektirir. ile savaş sadece an meselesidir" dedi.

Haberde, Lieberman'ın Gazze'ye yönelik son saldırıda İsrail Savunma Bakanı Moshe Yalon ve Başbakan Binyamin Netanyahu'nun performansını eleştirdiği ifade edildi.

Radyonun haberinde ayrıca Lieberman'ın "Birkaç hafta önce Hizbullah'ın İsrail askeri kuvvetlerine düzenlediği füze saldırısına güçlü bir şekilde karşılık verilmesi gerekirdi" şeklindeki sözlerine de yer verildi.

kalan karakter 1000

vardar vardar

dikkat haması vururken.dünyada ve bölgede ne gibi üç kağıtlar döndürecekler acaba...!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 15.02.2015 17:23
Zaf-er Zaf-er

ikide iki yapilacak, istediginiz verilecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 15.02.2015 15:59
Fuat Fuat

Genel olarak „Anti-Amerikanizm“, özünde bir komplo teorisidir: Nasıl antisemitler dünyadaki her kötülüğün altında Yahudileri görüyorlarsa, Anti-Amerikanizm de Amerika‘yı her olumsuz olgudan sorumlu tutuyor. Böylesine basitleştirilmiş bir dünya algısında bu tür fikirler birleşiyor ve antisemitlere göre Yahudiler Amerikayı yönetiyor oluyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 15.02.2015 15:49
Vah det Vah det

Mesele;İsrail'in Ortadoğu'daki Son Politikası "1982'de, Dünya Siyonist Örgütü'ne bağlı Enformasyon Dairesi'nin yayın Organı Kivunim'de önemli bir belge yayımlandı. ODED YİNON eski bir Dış İşleri görevlisi olarak bu yazısında, İsrail'de gerek ordu, gerekse haber alma örgütünün üst kademelerine egemen olan düşünce yapısını sergilemektedir. '1980'lerde İsrail için strateji' başlıklı yazı Arap devletlerinin parçalanması halinde, İsrail'in bölgede yayılmacı güç olarak sivrilmesinin zamanlaması konusunda bir programı içeriyor." (Siyonizmin Gizli Tarihi, Ralph Schoenman, sf. 103) Camp David Barışı'ndan sonra İsrail, Vaat Edilen Topraklar'a sahip olmak için yeni bir planı uygulamaya başladı. Bu plan Ortadoğu devletlerinin parçalanarak zaman içinde İsrail'in işgaline uygun hale getirilmesini amaçlamaktadır.İsrail, Camp David Anlaşmasından sonra "Kutsal Topraklar" üzerinde yine aynı planı uygulamaya koydu.İsrail in Ortadoğu da planları ve oyunları ,30 yıl sürecek savaşlar DEAŞ ile

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 15.02.2015 15:35
ali ali

katil soyu,kan dokmeden yasamaktan korkan lanetler

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 15.02.2015 14:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.