Bugünkü
Takvim

bitti

Suudi Arabistan Kralı Selman, Kremlin'e özel bir ekip gönderdi. Rusya Devlet Başkanı 'le görüşen ekip, ''ı bitir, petrol fiyatları yükselsin' dedi

ABONE OL
Esad bitti
New York Times, dünyanın kaderini belirleyecek çok önemli bir iddia ortaya attı. Suudi Arabistan Kralı Abdullah, Kasım 2014'te Veliaht Prens Selman'la özel bir görüşme yaptı.

SELMAN EKİBİ HAZIRLATTI
Katil Beşar 'ın gitmesi için Rusya Devlet Başkanı Putin'le bir görüşme ayarladığını belirten dönemin prensi Selman, karşılığında petrol fiyatlarını yükselteceği garantisini vereceğini söyledi. Bu görüşmeden sonra Selman, ekibini Kremlin'e gönderdi. Suudi Arabistan ekibi, 'e, "Esad'a olan desteğini bitir. Onun Suriye'de kalmaması için gerekeni yaparsan, petrol fiyatları yükselir. Üretimi hemen kısarız" dedi.

ABD ŞİMDİLİK BEKLEMEDE
Putin bu teklif karşısında şaşkına döndü.
Aynı ekibin kısa süre içinde yakın tarihte de Kremlin'de görüşme yaptığı ifade edildi. Gazeteye konuşan Suudi Arabistanlı diplomat, Rusya ile görüşme yapan Riyad yetkililerinin ABD'yi etkileyebileceğini söylediğini belirtti. Suudi diplomat, "Petrol Suriye'deki barışı sağlamaya yardımcı olursa, Suudi Arabistan'ın anlaşma yapmaması için hiçbir sebep görmüyorum" ifadelerini kullandı. New York Times, söz konusu bu özel bilgileri, diplomatik, istihbarat ve siyasi alanlardaki birkaç kaynağından aldığını açıkladı.

BİR ÇOK HAVA SALDIRISI YAPTI
Esad'ın olaydan haberdar olduğu ve Putin'le yaptığı telefon görüşmesinden sonra büyük bir paniğe kapıldığı o yüzden ülkenin birçok noktasına hava saldırılarını yoğunlaştırdığı ifade edildi. Putin'in, kısa bir süre içinde Esad'ın ipini çekeceğini ve yeni bir dönemin startını vereceği iddia edildi.

kalan karakter 1000

ahmet tan ahmet tan

2 sırtlanlar anlaşıyor daha fazla katliam olsun diye dünyayı daha fazla sömürme anlaşmaları demekki petrol fiyatları şişirilmiş veriliyodu dünyaya. gerçek fiyatı şuanki gibi ama daha fazla kar amacıyla bütün dünyayı bu sırtlanlar sömürüyor.bunların dini imanı para .şu arapların yatıcak yeri yok para için sulalesini satarlar bunlar.bide kutsal toprakları bu adilere emanet ettik.bir an önce oraların tekrar himayesi bizde olmalı bu sırtlanlar orayı kirletiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 06.02.2015 22:15
gerçekçi gerçekçi

müslüman müslümanı böyle katlediyor işte

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 06.02.2015 17:14
d d

işte bu mesele...mesele ikdidar savaşlarıdır. bu gün esed yenmeye öalışırlır yarın başka biri... suud kendi kültürünü kendi islam inancını egemen kılmak istiyor...insanlar koyun olsun biz güdelim meselesi yeğen

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır2
cevapla 06.02.2015 12:23
yorumcu yorumcu

birak yesinler birbirlerini...

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 06.02.2015 15:47
öneml değil öneml değil

islamiyetin gerçek değerlerini kendi çıkarları için haç ve umre mantığı içinde pazarlayan dini inançları şüpheli Suudililer yine maddi çıkarları için Müslümanların dinsiz komünist diye eleştirdikleri putin le negüzel anlaşabilkiyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır3
cevapla 06.02.2015 10:15
serhat serhat

Hangi vicdansıza küfüğr edelim hangisini lanetliyelim? kendi düünyevi menfaatleri ve sözde mezhepleri için masumların ölümüne destek veren zalimleri ALLAH yerle bir etsin inş. sadece rusyamıdır ki, iran da vardır işin içinde

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 06.02.2015 08:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.