Bugünkü
Takvim

Bebek katili oldu

Başbakanı Binyamin da kampanyası kapsamında hazırlanan video alay konusu oldu. Son Gazze katliamında en az 400 çocuğa katliam emri veren Netanyahu, rolüne girerek ve "Bebeklerinize benim bakmamı ister misiniz?" diye soruyor.

  • Dünya
  • 03.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 03.02.2015 16:03
ABONE OL
Bebek katili bebek bakıcısı oldu
'de yaklaşan genel ler nedeniyle partiler kampanya yarışına girdi. İsrail Başbakanı Binyamin da seçim kampanyası kapsamında video hazırladı. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, seçimler için reklam filmi çekti. Geçtiğimiz yıl Gazze katliamında en az 400 çocuğu katleden Netanyahu'nun çocuk bakıcısı olarak rol yapması dikkat çekti. Sosyal medyada alay konusu olan Netanyahu, reklamda, "Çocuklarınıza benim bakmamı mı yoksa Tzipi'nin bakmasını mı istersiniz" diye soruyor.

Netanyahu'nun seçim için hazırladığı videoda, daha önceki gibi çocuk bakıcısı rolüne girdi. İsrail'in Gazze'ye yaptığı saldırılarda yüzlerce çocuğu katleden Netanyahu'nun çocuk üzerinden seçim kampanyası yapması dikkat çekti.

İsrail'de 17 Mart 2014'te yapılan parlamento seçimlerinde de Netanyahu, bir anaokulunda çocukları eğiten öğretmen rolüne girmişti.

kalan karakter 1000

erd2 erd2

figüranlar bile rolünü yapmakta zorlanıyor.DİKTATÖR kaçık yani

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 03.02.2015 17:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.