Bugünkü
Takvim

Telekulak hapse girdi

ABONE OL
Telekulak hapse girdi
Atlatma haber yapmak için yasa dışı telefon dinlediği ortaya çıkan İngiltere Başbakanı David Cameron'ın iletişim danışmanı ve News of the World gazetesi editörü Andy Coulson'a 18 ay hapis cezası verildi. Cameron, bu durumla ilgili açıklama yapmaktan kaçındı. Mahkeme başkanı, Coulson'ın yanı sıra gazetenin eski muhabiri Neville Thurlbeck ve editörü Greg Miskiw'a 6'şar ay hapis cezası, eski muhabir James Weatherup'a 4 ay tecil edilmiş hapis cezası, eski özel dedektifi Glenn Mulcaire'e ise 6 ay tecil edilmiş hapis cezası ile 200 saat kamu görevi cezası verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.