Bugünkü
Takvim

li Muhammed'i benzin içirip diri diri yaktılar!

Geçtiğimiz Perşembe günü Yahudi yerleşimciler tarafından kaçırılarak öldürülen li Muhammed Ebu Hudayr'ın otopsi raporu açıklandı. Raporda, Yahudi yerleşimcilerin 17 yaşındaki Muhammed'e benzin içirip diri diri yaktıkları ortaya çıktı.

  • Dünya
  • 05.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 05.07.2014 17:25
ABONE OL
Filistinli Muhammed'i benzin içirip diri diri yaktılar!
Kudüs'te 2 Temmuz'da İsrailli Yahudi yerleşimciler tarafından kaçırıldıktan sonra ölü bulunan 17 yaşındaki Hudayr'ın otopsisinde yakılarak öldürüldüğü belirlendi.

Kudüs'te İsrailli Yahudi yerleşimciler tarafından kaçırıldıktan sonra ölü bulunan 17 yaşındaki Muhammed Hüseyin Ebu Hudayr'ın yakılarak öldürüldüğü belirlendi.

İsrail yönetimi tarafından yapılan Hudayr'ın otopsisine katılan Adli Tıp Kurumu Müdürü Sabir el-Alul, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Otopsi sırasında Hudayr'ın soluk borusunda ve akciğerlerdeki sağ ile sol ana bronşlarda is partikülü bulundu. Bu da isi soluduğunu yani yanma sırasında hayatta olduğunu gösterir" dedi.

Alul, "Otopsi sonucuna göre Hudayr canlıyken yakıldı. Ölüm sebebi de yanma. Ayrıca başında darp izleri var. Kesin resmi raporun açıklanması için bedeninin çeşitli yerlerinden sıvı ve örnekler alındı" diye konuştu.

Konuya ilişkin İsrail tarafından ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Kudüs'te 2 Temmuz'da İsrailli Yahudi yerleşimciler tarafından kaçırılan Ebu Hudayr'ın cesedi yanmış olarak bulunmuş, olayın ardından şehir, İsrail askerleri ile Filistinliler arasında çatışmalara sahne olmuştu.

kalan karakter 1000

İnşallah İnşallah

Parça parça kendi başına çözüm olmaz öncelikle bütün Müslümanlar İttihat-I İslam'ı,Allah'tan dilemeli ve istemli ki,Allah,bütün insanlığı zülüm'ün olmadığı mutluluğun olduğu bir dünyaya kavuştursun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.07.2014 23:28
sami sami

Bu fahci gancik toplulugun dan baska varmi bu dunyada,Allahda onlari benzinlerle bu dunyadada zulm eder insallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.07.2014 22:56
sami sami

umarim ekmelede benzin icirler

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.07.2014 22:51
jodocu jodocu

hitler cok haklı keske neslini tüketseymis yahudilerin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.07.2014 20:33
AMED DİYERBEKİR AMED DİYERBEKİR

FİLİSTİN YALNIZ DEĞİLDİR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 06.07.2014 18:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.