Bugünkü
Takvim

Teyzesi de öldü

2 hafta önce göğüslerini aldıran Angelina Jolie'nin ne kadar doğru bir adım attığı ortaya çıktı. Jolie'nin teyzesi Debbie, dün nedeniyle hayatını kaybetti

Teyzesi de öldü
Ünlü oyuncu 'nin, kansere yakalanma riskini azaltmak için çifte mastektomi ameliyatı olmasından iki hafta sonra Amerikalı oyuncunun teyzesi nden öldü. Jolie'nin 'in Econdido'daki Palomar Tıp Merkezi'nde 61 yaşında öldüğü açıklandı. Martin, Jolie'nin 2007'de 56 yaşındayken meme kanserinden ölen annesi Marcheline Bertrand'ın kardeşi.

ANGELİNA'YA TAM DESTEK
Debbie Martin'in eşi Ron Martin iki kızkardeşinin mutasyona uğramış BRCA1 genine sahip olduğunu ve bu gen bozukluğunun Jolie'de de bulunduğunu ve bu yüzden bıçak altına yattığını söyledi. Martin ayrıca çifte mastektomi yaptıran Angelina Jolie'ye destek verdi ve "Biz de bilseydik, Angelina'nın operasyonunun aynısını yapardık" dedi. Altı çocuk annesi 37 yaşındaki oyuncu, New York Times gazetesi için kaleme aldığı yazıda neden mastektomi ameliyatı olduğunu anlatmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.