Bugünkü
Takvim

Görülmemiş kaz'a

Yumurtaları zarar gören , üniversitede terör estirdi. Öfkeli hayvanlar, üzerlerine atladıkları öğrencileri gaga darbeleriyle yaraladı...

ABONE OL
Görülmemiş kaz'a
Kanada'da bulunan 'nde "" yaşıyor. Üniversitede barınan , "yavrularına zarar gelmesin diye" saldırganlaşıyor. Hal böyle olunca, kampüsteki öğrenciler kazların eziyetine uğruyor. Çoğu zaman sinirli bir kaz grubu, yoldan geçen öğrencileri gaga darbeleriyle yaralıyor. Üniversiteliler ise çareyi yollarını değiştirmekte buluyor.

REKTÖRLÜK: GÖREVLİLER EĞİTİLECEK
Öğrencilere göre, kazlar üniversite görevlilerinin yumurtalara zarar vermesinden dolayı bu kadar agresif davranıyor. Rektörlük ise temizlik görevlileri ve bahçıvanlara, kaz yumurtaları konusunda eğitim vereceğini belirtiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.