Bugünkü
Takvim

Gülme krizi!

ABONE OL
Gülme krizi!
Almanya'da 2000-2008 yılları arasında 8'i Türk 10 kişiyi öldüren (NSU) örgütünün 3. duruşması dün yapıldı. Neo-Nazi örgütünün baş sanığı olan Beate Zschaepe, yine kahraman edasıyla mahkeme salonuna girdi. Ancak asıl şok Zschaepe'nin avukatlarından geldi.

SALON ÇOK KÜÇÜKMÜŞ
'nin avukatları, salonun küçük olduğunu gerekçe göstererek davanın ertelenmesini istedi. Bu talep izleyiciler arasında gülüşmelere yol açtı. Bunun üzerine Zschaepe'nin avukatı, yargıçtan "gülme yasağı" getirilmesini istedi. Öte yandan cezaevinde özel bir hücrede kalan Beate, kıymete bindi. Katil Nazi'nin her talebinin yerine getirildiği kaydedildi. Hatta yiyeceklerinde kuş sütü eksikti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.