Bugünkü
Takvim

Papa'zı buldu!

Eski Papa 16. Benedikt, yerine seçilen Francesco'yu tanımadı

ABONE OL
Papa'zı buldu!
'in emekliye ayrılma kararının ardından seçilen 'ya şok... Eski Papa, önceki kendini ziyarete gelen Papa Francesco'yu tanımadığı ve "Bu kim" dediği iddia edildi. Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Papa'lık görevinden feragat eden 16. Benedikt'in sağlık durumunun her geçen gün daha kötüye gittiği belirtildi. 86 yaşında olan ve eski adı 'i kullanan eski Papa'nın uzun bir tedavi sürecine gireceği iddia edildi. Vatikan, bu olayla ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Vatikan yetkilileri, Castel Gandolfo'daki sarayda yaşayan Joseph Alois Ratzinger'e 16 kişilik bir ekibin hizmet etmeye devam ettiğini ve son nefesini verene kadar da bu hizmetin süreceğini

kalan karakter 1000

mg mg

haaah bakin bir birlerini tanimiyorlar papazlarin hepisi inslnlik düsmanidir vede islam düsmanidirlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.05.2013 00:08
Hüsamettin ŞENER Hüsamettin ŞENER

Arjantinlinin İFTİRACI sahtekarın teki olduğunu görünce dirildi. 86 lık papa...
www.depremerkenuyari.com

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.05.2013 20:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.