Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 24.03.2013 00:00
  • Son Güncelleme: 24.03.2013 13:50

l'den ambargo açıklaması

lli bir üst düzey yetkili özrünün ambargoyu kaldırmak anlamına gelmediğini söyledi.

İsrail'den 'yan çizen'  açıklama
baskını özüründen sonra l'den flaş bir açıklama geldi. Üst düzey İsrailli yetkili özrün 'ye ambargonun tamamen kalkacağı anlamına gelmediğini söyledi.

İsrail, Mavi Marmara özürü ve tazminatıyla birlikte Gazze'ye ambargonun hafifletileceğini bildirmişti.

İsrail'in ordu radyosuna konuşan ulusal güvenlik danışmanı Yaakov Amidror Gazze'ye tüm malların gireceği yönünde bir söz vermediklerini belirtirken Gazze'den roket fırlatılması halinde ambargonun yumuşama sürecinin de sekteye uğrayacağını hatta durabileceğini belirtti.

Amidror "Özür, Gazze'den gelecek saldırılara cevap hakkımızı kısıtlamayacak." diye konuştu.

Ayrıca Reuters'a konuşan iki İsrailli yetkili 2008-2009 Gazze savaşı sonrası konulan deniz ambargosunn gözden geçirilmesi konusunda herhangi bir çalışma yapılmadığını söyledi

kalan karakter 1000

atiif atiif

türk bayrağıyla boğim seni israil

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 24.03.2013 15:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.