Bugünkü
Takvim

Acar

ABD'de 12 milyon dolarlık vurgun yapan , marifetli çıktı... Çılgın Türk'ün, Avusturyalı siyasetçiyi kandırıp sahte şirket kurduğu öğrenildi

ABONE OL
Acar dolandırıcı
Türk, dünyayı mağdur etti. , ABD'de bir finans şirketi kurup, vatandaşları yüzde 40 kâr payı verme vaadiyle kandırdı. Acarbulut, bu yöntemle tam 12 milyon dolarlık vurgun yaptı. Hem Türk hem de ABD vatandaşı olan Acarbulut hakkında "kırmızı bülten" çıkartıldı. Aralık 2010 yılından beri kayıp olan ve Interpol tarafından aranan Salih Acarbulut'un bir marifeti daha ortaya çıktı. Dolandırıcının, 2005'te trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Avusturyalı aşırı sağcı politikacı 'i de kandırdığı belirlendi.

YATIRIM SÖZÜNE KANDI
Acarbulut'un Haider'in o dönem başbakan olduğu Kaernten Eyaleti hükümetinden 250 bin Euro destek sözü alıp, sahte şirket kurduğu ve bu şirketin hiç faaliyet göstermediği öğrenildi. Haider'in 6 milyon Euro'luk yatırım sözü sonucu Acarbulut'a teşvik sözü verdiği kaydedildi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.