Bugünkü
Takvim

Böyle deli dostlar başına

Saatte 1 milyon dolar kazanan Rinehart'ın 4 çocuğundan 3'ü, "Annemiz bir deli. O nedenle serveti bizim aramızda paylaşılmalı" diyerek dava açtı...

ABONE OL
Böyle deli dostlar başına
Dünyanın en önemli madencilik şirketlerinden biri olan Avustralyalı 'un sahibi 'ın ilginç yaşantısı, saatte 1 milyon dolarlık kazancını bile geride bıraktı. 29.7 milyar dolarlık kişisel serveti ile 'dünyanın en zengin kadını' unvanını alan Gina'nın 4 çocuğundan 3'ü kendisine 'akli dengesi yerinde değil" iddiasıyla dava açtı.

118 KİLOLUK SÜPER KADIN
Kızı Bianca ile şirketi yöneten Gina, "Maalesef 3 çocuğum benim için deli olduğumu düşünüyor. Deli olan biri, saatte 1 milyon dolar kazanabilir mi? Onlar benimle uğraşmaktan vazgeçmezlerse, çok özel bir sürpriz yapacağım. O sürpriz, tüm hayatlarını bitirecek. Sevginin asla ve asla paraya değişilmeyeceğini anlamaları için son tarih 31 Aralık 2012. Umarım bu fırsatı kaçırmazlar" diye konuştu. İddialara göre Gina'nın sürprizi, servetinin yüzde 80'ini yardım kuruluşlarına kalanını da Bianca'ya bırakacak olması. Günde 11 hamburger yiyen, 2.5 litre kola içen ve 2 paket sigara tüketen Gina Rinehart'ın kilosu 118'e ulaştı.

GÖNLÜ DE ÇOK ZENGİN
58 Yaşındaki , 1990 yılında eşi Frank'i kaybetti. O tarihten sonra bir daha evlenmeyeceğini belirten Gina, "Frank, eşsiz biriydi. Onun ölümü, aile düzenimizi de yok etti" dedi. Gina'nın en önemli özelliklerinden biri de, her yıl 30 milyon dolar bağış yapması.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.