Bugünkü
Takvim

ı grevde

ABONE OL
Mickey ve arkadaşları grevde
Paris'te bulunan Disneyland eğlence parkında çizgi film kahramanlarının kuklalarını canlandıran çalışanlar greve gitti. Aralarında çalışan bir kişinin, cinsel taciz davasından delil yetersizliği nedeniyle serbest bırakılmasını protesto eden Mickey, Donald, Goofy ve diğerleri aynı zamanda maaş protestosunda da bulundu. Tacizci çalışanı aralarında istemeyen park görevlileri, bunu fırsat bilerek maaşlarına da zam istedi ve işlerine ara verdi. Dev parka gelen ziyaretçiler ise "Çocuklarımızın en büyük hayali onlarla fotoğraf çektirmekti. Onların greve gitmesi çok saçma olmuş" diyerek tepki gösterdi. Disneyland'a gelenler bu seferlik Mickey ve arkadaşlarıyla fotoğraf çektirmedi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.