Bugünkü
Takvim

Hawaii tatiline tepki

Hawaii tatiline tepki
ABD Başkanı 'nın eşi ve kızları Sasha ile Malia ile birlikte geleneksel Hawaii tatillerinin bu yılkine tepkiler çığ gibi büyüyor. Başkan ve ailesinin yapacakları tatilin 4 milyon 700 bin dolara mal olması nedeniyle Beyaz Saray'ı mail yağmuruna tutan Amerikalılar, ilginç ifadeler kullandı. İşte o maillerden biri: ABD, tarihinin en zor günlerini geçirirken bu yüksek maliyetli tatili hoş karşılamıyorum. Elbette ABD Başkanı olarak tatil son derece doğal hakkınız, ancak bizim de hakkımız olan tatile politikacıların hataları engel oldu. Halkının tatil yapamadığı bir Başkan da, bu tatili yapmaya bilirdi."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.