Bugünkü
Takvim

‘Başbakan’ bayrak altında seks yapıyor

’nın ilk kadın başbakanı ’ın (50) başı bir televizyon dizisi ile dertte.

  • Dünya
  • 21.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.09.2011 09:43
ABONE OL
Bayrak altında seks yapıyor!
Çünkü henüz fragmanları yayınlanan siyasi taşlama tarzındaki dizide, Gillard'ın beraber yaşadığı emlak komisyoncusu sevgilisi Tim Mathieson (54) ile başbakanlık ofisinde bayrağı desenlerindeki bir battaniyenin altında seks yaptığı bir sahne de yer alıyor.

"At Home With Julia" adlı dizi, ülkenin ilk bekâr başbakanının özel hayatı üzerine kurulu olduğu için feministlerden büyük tepki çekti. Televizyon eleştirmenleri de dizinin mizahtan yoksun olduğunu yazdılar. Dizi Avustralya parlamentosunda da tartışma konusu olurken, Gillard'ın sessiz kalması dikkat çekiyor. Göçmenler, eşcinseller ve internetin denetimine yaklaşımıyla kıyasıya eleştirilen İşçi Partili Gillard'ın sessizliğinin, Avustralya'da son 40 yılın en düşün halk desteğine sahip başbakanı haline gelmesinden kaynaklandığı ileri sürülüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.