Bugünkü
Takvim

Kafasını kestiler

Kafasını kestiler
Libya yangınından kaçan bir diğer isim de Trabzonlu Ali İhsan Özbakır oldu. Özbakır, yaşam ile ölüm arasında geçen kurtuluş öyküsünü anlattı. Libya'da bir inşaat firmasında çalışan Özbakır, şunları söyledi: "Muhalifler, 30-40 kişilik konvoyla, ellerinde kaleşnikof, satır ve bıçaklarla şantiyemizi bastı. Muammer Kaddafi'nin yerli askerleri muhaliflere karşılık vermeden teslim oldu. Kaddafi'nin paralı askerleri ise gözümüzün önünde öldürüldü, kuledeki askerler silahla vuruldu, bazı askerlerin ise kafaları kılıçla kesildi. Sonuçta sağ salim yuvama döndüğüm için çok mutluyum."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.